+38 (099) 613 07 07

VODAFONE_logo_mobilinfo

           +380 (99) 613-07-07

logo_kyivstar

          +380 (98) 613-07-07

lifecell

          +380 (73) 613-07-07

 

 

 

 

 

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
*
*
Поділитись:

РУШНИКОСУШАРКИ

Рушникосушарки

Електричні рушникосушарки

Потрібно продумати якісну систему опалення для ванної кімнати? Бажаєте зробити грамотний ремонт сумісного санвузла? Останнім часом підвищені вимоги стали пред'являтися не тільки до функціональності та якості, але і до зовнішнього вигляду дизайн-радіаторів, відомих усім нам як рушникосушарки.

На відміну від однакових S- або U-подібних приладів, які повсюдно встановлювалися в новобудовах радянського простору, сучасний ринок дозволяє зробити вибір на користь естетики та комфорту.

Перевірений інтернет магазин недорогих рушникосушарок

Інтернет магазин Sanwerk в Україні – це постійні акції, розпродаж, знижки та швидка відправка. Наш магазин пропонує замовити рушникосушарки провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, які стануть не просто джерелом тепла або приладом для сушіння рушників, але і ефектним доповненням інтер'єру. Крім основних функцій, рушникосушарки відіграють важливу роль у підтримці нормального мікроклімату у ванній кімнаті. Прилад забезпечує оптимальний рівень вологості, підсушуючи повітря, що перешкоджає появі плісняви, розвитку грибка.

Які купити рушникосушарки?

Гарантію надійності, функціональності, довговічності та зручності застосування забезпечують рушникосушарки електричні. Однією з головних переваг використання електроприладів є незалежність від графіка опалювального сезону або ймовірність відключення гарячої води.

Такі пристрої оснащені внутрішніми нагрівальними елементами, що дозволяє їм функціонувати за принципом звичайного обігрівача: виробляти тепло під дією електричного струму. На рушникосушарки ціна залежить від типу та потужності, при цьому вони можуть встановлюватися не лише у ванній кімнаті а й:

  • у санвузлі;
  • у кухні;
  • інших приміщеннях, обладнаних розеткою.

вироби є у різному виконанні: є рухомі моделі з можливістю обертання та зміни кута зсуву секцій.

Купити електричну сушку для рушників можна також з різного матеріалу виготовлення.

Компанії-виробники пропонують продукцію із високоякісної сталі із хромовим покриттям або обробкою порошковою фарбою. Надійні сушки для рушників з нержавіючої сталі мають невелику потужність і відрізняються гарною тепловіддачею.