+38 (099) 613 07 07

VODAFONE_logo_mobilinfo

           +380 (99) 613-07-07

logo_kyivstar

          +380 (98) 613-07-07

lifecell

          +380 (73) 613-07-07

 

 

 

 

 

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
*
*
Поділитись:

Дзеркало ЛАЙТ "Дует" 80*65

До закінчення акції залишилося:
Код товару: ZT0000100
Ціна: 5946.29
UAH
7432.86
UAH
Є в наявності
Опис товару

Нове дзеркало для ванної кімнати на алюмінієвому slim-каркасі. Це дзеркало є найтоншим дзеркалом на ринку з усіх дзеркал з підвіткою, які мають безпечну задню кришку.
Це недорогий, але якісний варіант LED дзеркала ДУЕТ 80 см завширшки, яке оснащено: великими радіусами закруглень кутів, сенсором помаху рукою, за допомогою якого ви легким рухом увімкнете периметральне фронтальне підсвічування з подвійним контуром. Дзеркало оснащено універсальним кріпленням, а це означає, що ви можете використовувати це LED дзеркало як вертикально, так і горизонтально орієнтованим.

Ми максимально намагалися зробити нижчу вартість цього LED дзеркала та виготовили його з імпортного дзеркального полотна завтовшки 4мм. Це дзеркало входить до нашої складської програми, але ви можете замовити таке дзеркало індивідуально на замовлення. Це покращене дзеркало має всі необхідні параметри вологостійкості та LED стрічкою з діодами 2835.

Спеціальний корпус з алюмінію не зазнає корозії.
LED дзеркала Sanwerk - це не тільки засіб для того, щоб побачити своє відображення, але і елемент дизайну Вашої ванної кімнати, спальні, коридору і т.д. Для виробництва всіх дзеркал ТМ SANWERK використовуються дзеркальні полотна світових лідерів цієї галузі: AGC Glass (є підрозділом AsahiGlassCompany (Японія)) та концерну Saint-Gobain (Франція) світового лідера скляної промисловості, заснованого в 1665 році, що має безліч патентів у цій галузі.

В основному використовується дзеркало Mirox 3G. Це третє покоління екологічних дзеркал, які виробляються з використанням ексклюзивного запатентованого технологічного процесу. Mirox 3G – перше дзеркало, яке відповідає вимогам директиви Євросоюзу RoHS (Про обмеження застосування небезпечних речовин – 2002/95/EC), спрямованим на скорочення використання небезпечних речовин, у тому числі свинцю, у промислових технологічних процесах.

Точні розміри товару вказані у схемі.

Використовуйте, будь ласка, фільтри для швидкого відбору потрібних Вам варіантів. Фільтри знаходяться тут.

Рекомендуємо звернути увагу на ряд корисних товарів в нижній частині сторінки: схожі, супутні, аксесуари.

МИ ГАРАНТУЄМО НАЙКРАЩУ ЦІНУ!

СПЕЦИФІКАЦІЯ
Ширина 800 мм
Висота 650 мм
Товщина 28 мм
Матеріал виробництва Алюміній
Колір Дзеркало
Торгова Марка Sanwerk
Колекція LITE
Країна походження Україна
Вага (відвантажувальна) 8.6 кг
Особливості Дуже тонкий алюминієвий корпус, та достатньо великі радіуси скруглення дзеркала
Гарантія 12 місяців
Об'єм 0.035 м³
Оснащення ІR-сенсор (помах рукою), Єврокромка дзеркала, LED-підсвітка
Відгуки
Немає жодного запису