+38 (099) 613 07 07

VODAFONE_logo_mobilinfo

           +380 (99) 613-07-07

logo_kyivstar

          +380 (98) 613-07-07

lifecell

          +380 (73) 613-07-07

 

 

 

 

 

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
*
*
Поділитись:

Дзеркало СІМПЛІ "Мініма" 80*65

До закінчення акції залишилося:
Код товару: ZS0000345
Ціна: 3108
UAH
4440
UAH
Є в наявності
Опис товару

Дзеркало для ванної кімнати МІНІМА - чудовий зразок виробу, який має супер-привабливу вартість і при цьому виглядає дуже гідно і якісно. LED дзеркало МІНІМА 80 см шириною, яке оснащене: безпечними радіусами закруглень кутів, універсальним кріпленням, а це означає, що ви можете використовувати це LED дзеркало як вертикально, так і горизонтально орієнтованим.

Ми максимально намагалися зробити нижчу вартість цього LED дзеркала та виготовили його з імпортного дзеркального полотна завтовшки 4мм. Це дзеркало входить до нашої складської програми, але ви можете замовити таке дзеркало індивідуально на замовлення. Це покращене дзеркало має всі необхідні параметри вологостійкості.

Це дзеркало у ванну дуже універсальне. Ви можете використовувати його як самостійно, так і в комплекті з нашими LED світильниками колекції Smart різних кольорів: хром, чорним, акриловим.

LED дзеркала Sanwerk - це не тільки засіб для того, щоб побачити своє відображення, але і елемент дизайну Вашої ванної кімнати, спальні, коридору і т.д. Для виробництва всіх дзеркал ТМ SANWERK використовуються дзеркальні полотна світових лідерів цієї галузі: AGC Glass (є підрозділом AsahiGlassCompany (Японія)) та концерну Saint-Gobain (Франція) світового лідера скляної промисловості, заснованого в 1665 році, що має безліч патентів у цій галузі.

В основному використовується дзеркало Mirox 3G. Це третє покоління екологічних дзеркал, які виробляються з використанням ексклюзивного запатентованого технологічного процесу. Mirox 3G – перше дзеркало, яке відповідає вимогам директиви Євросоюзу RoHS (Про обмеження застосування небезпечних речовин – 2002/95/EC), спрямованим на скорочення використання небезпечних речовин, у тому числі свинцю, у промислових технологічних процесах.

Точні розміри товару вказані у схемі.

Використовуйте, будь ласка, фільтри для швидкого відбору потрібних Вам варіантів. Фільтри знаходяться тут.

Рекомендуємо звернути увагу на ряд корисних товарів в нижній частині сторінки: схожі, супутні, аксесуари.

МИ ГАРАНТУЄМО НАЙКРАЩУ ЦІНУ!

СПЕЦИФІКАЦІЯ
Ширина 800 мм
Висота 650 мм
Товщина 4 мм
Матеріал виробництва Дзеркальне полотно
Колір Дзеркало
Торгова Марка Sanwerk
Колекція SIMPLI
Країна походження Україна
Вага (відвантажувальна) 6.5 кг
Особливості Завіси позаду дзеркала, які дозволяють закріплювати його на стіні як горизонтально, так і вертикально.
Гарантія 12 місяців
Об'єм 0.035 м³
Покриття Захисна плівка від подряпин
Оснащення Єврокромка дзеркала
Відгуки
Немає жодного запису