Тумби у ванну кімнату
Тумба з раковиною - підвісні та підлогові
Тумба під умивальник - ключ до успішного дизайну!
Комплект тумби з умивальником до ванної
Тумби для ванної кімнати — одні з основних елементів інтер'єру цієї кімнати. З них починається дизайн меблів для ванної. Для втілення бажань і потреб клієнта їх поділяють на певні види. Численні різновиди тумби для ванни представлені в каталозі інтернет-магазину Санверк. Тумба у ванну в Києві і в інших містах України в каталозі Sanwerk характерна великим асортиментом, що дозволить кожному купити тумбу у ванну кімнату за індивідуальними потребами.
Як вибрати умивальник із тумбою
Оскільки санвузол не відрізняється великими розмірами, особливо важливо ретельно обміркувати кожну покупку для її облаштування. Рекомендується, щоб тумба у ванну кімнату відповідала таким особливостям:
- купувалася після чіткого визначення мешканцями, в якому саме місці вона буде встановлена;
- відповідала зробленим вимірами;
- була високої якості, з підтвердженням відповідними сертифікатами;
- відрізнялася стійкістю: для підлоги модель з міцними ніжками або коліщатками, а підвісна — надійними кріпленнями;
- не мала дефектів на поверхні — без подряпин і западин;
- доповнена висувними механізмами й хромованою фурнітурою;
- покрита захисною плівкою або шпоном для підвищення стійкості до механічних впливів;
- доповнена зручними ручками на ящиках і дверцятах;
- не залишала на руках слідів фарби.
Тумба для ванної кімнати розміри може мати різноманітні, чим дозволяє підібрати максимально відповідний варіант для будь-якого приміщення. Важливо враховувати не тільки ширину, щоб модель обов'язково помістилася в обраному місці. Висота тумби у ванній також грає важливу роль, особливо, якщо в будинку є люди похилого віку й маленькі діти. Від цього залежить наскільки їм буде зручно користуватися раковиною.
Умивальники для ванної кімнати з тумбою купити в Києві важливо з відповідністю таким характеристикам, щоб зроблена покупка дійсно порадувала.
Різновиди меблів у ванну
Купити тумби у ванну кімнату пропонується таких видів:
- для встановлення на підлозі;
- підвісну;
- кутову;
- з двома дверцятами;
- без умивальника
Тумба, яка стоїть на підлозі — найпростіша модель, яка зустрічається на ринку. Її не можна переставляти з місця на місце, оскільки продається вже відразу з раковинами і являє з нею єдину конструкцію. Часто доповнена різноманітними шухлядами й поличками.
Підвісна тумба в ванну кімнату багато в чому схожа з першим варіантом, тільки встановлюються на стінці. Основна перевага, у порівнянні з іншими моделями — легкість прибирання. Під нею вимити пил набагато простіше. Такі моделі виглядають дещо футуристично, а значить роблять інтер'єр ванної кімнати цікавішим. Але такі варіанти підходять тільки в тому випадку, якщо труби йдуть зі стіни, а не з підлоги. А сама стіна міцна й надійна — для мінімізації ймовірності того, що конструкція просто обірветься.
Кутова — однозначний фаворит серед власників маленького санвузла. Купити тумбу під мийку в ванну цього типу варто, щоб максимально раціонально використовувати будь-який вільний простір. Вона не займає багато місця, але при цьому в неї поміщається не менш корисних і необхідних речей.
Тумба з двома дверцятами пропонується за невисокою ціною. Додатково такий варіант оснащений поличкою, і встановлюється на різну висоту. Пропонуються раковини з тумбою для ванної від 60см до 101см для тих приміщеннях, які відрізняються великою площею.
Умивальник з тумбою для ванної може стати відмінним рішенням для зберігання брудної білизни перед пранням. Така модель має спеціальну виїмку, куди встановлюють кошик або коробку. Туди можна покласти халати, шкарпетки та інші необхідні речі, які використовуються після прийняття ванни.
Установка раковини відбуватися варіативними способами. Підлогові тумби найчастіше пропонуються вбудованими. Раковина в ванну накладного типу також має великий попит.
Переваги тумби під раковину
Якщо ванна зовсім маленька, то багато хто купує тумбу в ванну кімнату з раковиною, яка відрізняється такими перевагами:
- можливістю зберігання предметів гігієни, побутової хімії для чистки сантехніки та інших корисних дрібниць;
- наданням інтер'єру ванної кімнати завершеності і гармонійності;
- закриттю місць комунікації, зливних труб та інше.
Тумба в ванну під раковину — зробити вибір не тільки на користь естетичній привабливості, але й практичності.
Матеріали виготовлення меблів у ванну
Перш ніж купити умивальник у ванну з тумбою, важливо враховувати, що матеріал для неї повинен володіти такими перевагами:
- не піддаватися негативному впливу вологи;
- не реагувати на високу температуру.
Дотримання цих правил дозволить передбачити ймовірність здуття й утворення тріщин на поверхні.
Але матеріалів, які не мають таких переваг, практично немає, оскільки нові технології під час виробництва, враховують такі нюанси.
Тумба для ванної з умивальником найчастіше пропонується з таких матеріалів:
- МДФ/ДСП;
- металу;
- пластика;
- деревного масиву.
Вологостійкий матеріал – МДФ/ДСП, які покриті якісною фарбою. Миття з тумбою для ванни із цього матеріалу не пропускає вологу. Метал – нержавіючі сплави, здатні не реагувати на негативний вплив вологи та не втратити естетичного вигляду. Такі моделі дорожчі за МДФ/ДСП.
Сучасні пластики надають інтер'єру оригінального вигляду. Особливо, які можна назвати "штучним деревом". Це справді красиво, але дорого
Тумба в ванну з мийкою зі штучного каміння підійде не кожному, оскільки відрізняється високою вартістю та додатковими вимогами у щоденному догляді
Дерев'яний масив використовується рідко, оскільки дуже погано проявляє себе у вологих приміщеннях.
Тумби в ванну кімнату з раковиною обов'язково повинна гармонійно виглядати, і відповідати загальній концепції інтер'єру. Тумба з умивальником у ванну кімнату може бути того ж кольору, що й інші елементи інтер'єру, або займати акцентне місце.
Купити тумбу для ванної в Києві і в інших містах України в великому асортименті й за найрізноманітнішими цінами можна з каталогу Санверк.
Де купити тумбу в ванну під мийку
Купити тумбу в ванну кімнату можна в інтернет-магазині Санверк. Вигідні ціни пропонуються, завдяки наявності власного виробництва. Сировина закуповується у світових лідерів галузі, тому кожна модель прослужить тривалий час без втрати естетичних властивостей.
Придбати умивальник з тумбою у ванну в Києві та в інших містах України дуже легко в нашому офіційному інтернет-магазині SANWERK.UA. Умивальник з тумбою - головний елемент дизайну ванної кімнати. Пропонуємо різноманітні моделі та розміри. Всі наші тумби під раковину у ванну очикують вас у наявності на нашому складі. Комплекти тумб з умивальниками обов'язково враховують особливості їх використання у ванній кімнаті.

НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ (FAQ)
У першу чергу зрозумійте, із чого складається вартість меблів, і як це впливає на її зовнішній вигляд і тривалість подальшої експлуатації.
Ось ці фактори впливу:
- Який тип покриття використовується для меблів? При цьому не забудьте уточнити своє запитання щодо фасадів та боковин. Часто боковини для зниження вартості покривають ПВХ плівкою, що знижує довговічність меблів.
- Яка фурнітура використовується в меблях? Чи є м’яке закривання? Звичайно, європейська фурнітура відомих виробників Blum, Hettich і т. д. має переваги над китайськими виробниками. Не полінуйтеся попросити, щоб Вам зняли ящик тумби і Ви особисто побачили назви фурнітури (їх добре видно).
- Відразу обміркуйте питання про висоту виведення у Вас холодної та гарячої води в стіні. Норматив зазвичай – 52-55 см від підлоги. Переконайтеся, що нічого не буде заважати в конструкції тумби.
- Визначтеся з типом тумби, яку Ви хочете придбати: підлогова чи підвісна? Різниця в місткості та інсталяції, але підвісна візуально «легша», красивіша, під нею простіше прибирати.
Дізнайтеся про матеріал виготовлення умивальника.
- Варіанти: штучний (литий) камінь і кераміка.
- Будьте практичними і думайте на якийсь час наперед. Лите каміння – це мармурова крихта, змішана з поліефірною смолою. У смолі вже присутній «прискорювач», потім у цю суміш додається «затверджувач». Усе це покрите шаром 0.7-0.8 мм білого гелькоута (теж кольорова смола). Висловлюючись науковою мовою: смола – це суміш олігомерних ненасичених ефірів із мономерами; прискорювач – це нафтенат кобальту, затверджувач – це пероксид метилетилкетона. Найслабкіше місце – це тест на стиранність білого покриття. В умовах щоденної експлуатації матиме вигляд не такий, як у магазині.
- Із традиційним керамічним умивальником все набагато простіше. Так само просто, як і з керамічною плиткою або унітазом. Як мінімум, кераміка є твердим і природним матеріалом. Довговічність перевірена тисячоліттями. Сьогодні багато уваги приділяють екології. Кераміка – екологічно чистий матеріал.
Правильне встановлення тумби або дзеркала забезпечує максимально довгий період експлуатації.
Ось ці основні правила від SANWERK®
- Не встановлювати меблі ближче 15-20 см до інших меблів, стін, душових кабін і т.д.
- Не встановлювати меблі ближче 20 см до ванної.
- Умивальник повинен бути закріплений до стіни незалежно від виду меблів (підлогова чи підвісна).
- Висота встановлення підвісної тумби від підлоги разом з умивальником – 850 мм.
- Висота встановлення дзеркала над умивальником – 400 мм (мінімум 300 мм).
- Підвісні меблі повинні бути надійно закріплені до стіни та бути нерухомими.
- Ми рекомендуємо додатково закріпити і підлогову, і підвісну тумби до стіни через (наскрізь) розпірну планку за тумбою, якщо така планка передбачена конструкцією тумби.
- Меблі повинні бути встановлені на рівну підлогу. Якщо потрібно, відрегулюйте ніжками рівень.
- Встановлення дзеркал – тільки в передбачених Європейською директивою місцях. Ці місця зазначені в кожній інструкції всередині коробки.
- Використовуйте провід заземлення (жовтого кольору) при підключенні дзеркала до електромережі.
- При встановленні LED дзеркала із сенсором змаху руки нічого не повинне заважати йому на відстані 100 мм. Сенсор використовує інфрачервоний промінь, і перешкод бути не повинно.
- При встановленні LED дзеркала із сенсором дотику не потрібно хаотично, безладно та багаторазово його натискати. Він заблокується. Для поновлення його роботи доведеться відключити його від електромережі на декілька хвилин. Після цього він знову буде працездатний.
Як не втратити гарантію?
Гарантія на продукцію становить:
- для меблів до ванної кімнати – 24 місяці
- дзеркал зі світлодіодним підсвічуванням – 12 місяців
Забезпечення цими гарантіями нашої продукції має на увазі її правильну експлуатацію.
Ось ці основні правила від SANWERK®
- Не встановлювати меблі ближче 7-10 см до інших меблів, стін, душових кабін і т. д.
- Не встановлювати меблі ближче 15 см до ванної.
- Умивальник повинен бути закріплений до стіни незалежно від виду меблів (підлогова чи підвісна).
- Підвісні меблі повинні бути надійно закріплені до стіни та бути нерухомими.
- Меблі повинні бути встановлені на рівну підлогу. Якщо потрібно, відрегулюйте ніжками рівень.
Як вирішити проблему?
Гарантія SANWERK®
Якщо у Вас виникла проблема з продукцією протягом гарантійного терміну, будь ласка, заповніть спеціальну форму на сайті.
Вона знаходиться ► Гарантійна формаПісля заповнення ми отримаємо Ваш лист, вивчимо його та відповімо на нього протягом трьох робочих днів максимум. Автоматично Ваш лист отримають і на виробництві, щоб компетентно вирішити питання.
Ми також надаємо платний ремонт пошкоджених елементів меблів.
Чи виробляємо ми тумби до ванної за індивідуальними розмірами?
Для роздрібних покупців:
- Ми не виробляємо тумби для ванної кімнати за індивідуальними замовленнями. Ми працюємо тільки з власною складською програмою.
Для гуртових клієнтів:
- Ми розглядаємо таку можливість від 15 одиниць одного SKU.
Чи можна придбати тумбу без умивальника?
Так, можна. На нашому сайті є спеціальний розділ таких товарів Тумби у ванну без умивальникаДІЗНАВАЙТЕСЯ ПРО ЗНИЖКИ НА МЕБЛІ ДЛЯ ВАННОЇ ТА ДЗЕРКАЛА ПЕРШИМ.